CSÉVHARASZT

menü
+36 29 693 220

2015.06.02 Országos Nyugdíjas KIMITTUD

2015-06-02 09:12

Szöszi néni (Sólyom Róbertné) nagyszerű éneklésével terjeszteti községünk hírnevét már több éve a nyugdíjasok kimittud-ján való részvételével, eredményes szereplésével. 

4 éve bronz oklevelet kapott Hévizen, majd következett 2 ezüst és most Hajdúszoboszlón arany! 

A sok-sok magyar nóta és népdal ismerete, az éneklés szeretete mellett az is motiválta őt ezeken a versenyeken való indulásra, hogy örömet okozzon az őt nagy-nagy szertettel kísérő, buzdító nyugdíjas társainak és hogy községünk nevét megismerhesse az ország számos települése.

Ebben az évben már több mint 600-an indultak neki a megmérettetésnek. Indultak pár száz fős településektől kezdve a nagyvárosokon át egészen Budapestig. A szóló ének kategória mellett megmutatták tudásukat az idősek opetettek éneklésében, vers- és prózamondásban, népi- és modertáncban, stb.

Igen tiszteletreméltó teljesítmény mindig az elsők között lenni! 

Büszkék vagyunk Sólyom Róbertnéra! Köszönjük és jó egészséget kívánunk!