CSÉVHARASZT

menü
+36 29 693 220

2018.07.31 Nyári táborok (frissítve:09.28.)

2018-09-28 08:14

Ezen a nyáron is 5 héten át táborozhattak gyerekeink településünkön. A sort a Balla Diákokért Egyesület tábora kezdte, melyen részt vettek testvértelepülésünk, Varsolc iskolás tanulói. Az erdélyi gyerekek táboroztatását a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt 400 ezer Ft-tal támogatta egy sikeres pályázatunk eredményeként. A táboroztatásuk célja egyrészt az volt, hogy megismerjék a gyerekek településünket, annak környékét és fővárosunk nevezetességeinek egy részét, másrészt barátságok szövődjenek a gyerekek között. A célkitűzéseket iskolánk pedagógusai, az erdélyi gyerekeket kísérő felnőttek jóvoltából sikerült megvalósítani.

A szociálisan rászorult gyerekek részére a családsegítő szolgálat munkatársa és az iskola pedagógusai szerveztek tábort. A bírkózó egyesület vezetőjének, a Régió SC vezetőjének szervezésében 1 héten keresztül sportolhattak gyerekeink. A református egyház szervezésében tartott táborozás is nagy érdeklődésnek örvendett.


Kapcsolódó dokumentumok: